Twój gabinet stomatologiczny w centrum Łodzi

Szanowni Państwo,

O zdrowy uśmiech dbamy już ponad 35 lat. Gabinet stomatologiczny pierwotnie prowadziła moja mama i mieścił się w niewielkim wydzielonym pomieszczeniu w domu. W obecnym kształcie przy ul. Piotrkowskiej 175 istnieje od jesieni 1997 roku gdzie staraliśmy się łączyć kameralną i nowoczesną stomatologię z tradycją i doświadczeniem stomatologicznym założycielki.

Akademię Medyczną (obecnie Uniwersytet Medyczny w Łodzi) ukończyłem w 1995 r. na oddziale stomatologicznym. W 1999 r. uzyskałem specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej, a od 2003 roku dołączyła do naszej spółki moja żona, co rozszerzyło działalność o filię ginekologiczną.

Od 2010 roku prowadzę praktykę stomatologiczną już tylko z żoną jako dwuosobową Spółkę Cywilną. Moją dewizą jest kompleksowa, indywidualna opieka stomatologiczna nad moimi pacjentami i uzyskanie długotrwałego efektu zdrowej jamy ustnej. W swoim gabinecie zapewniam maksymalny komfort, miłą i przyjemną atmosferę, pełen profesjonalizm leczenia także dzięki stale rozwijającej się współpracy z nowoczesną pracownią tomografii komputerowej. Dzięki temu mogę pochwalić się całą rzeszą zadowolonych pacjentów zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Umiejętności manualnych, trafności diagnozy ani wyboru wariantu leczenia nie zastąpi jednak najnowocześniejszy sprzęt - może on jedynie pomóc osiągnąć zamierzony efekt.

Zapraszam Serdecznie,
Mateusz Doliński